niedziela, 4 września 2011

Tytułem Wstępu

   Witam wszystkich w pierwszej notce mojego nowego bloga. Bloga, którego tematem głównym będzie szeroko pojęta muzyka. Cóż, zacznę może od przedstawienia autora, czyli trochę o mnie. 
   A więc, jestem z pozoru przeciętnym nastolatkiem do szaleństwa zakochanym w muzyce. Moja miłość znacznie przewyższa umiejętności. Któregoś dnia wpadłem na pomysł założenia własnego bloga muzycznego, czyli po prostu miejsca, gdzie swobodnie będę mógł dzielić się zdobytymi doświadczeniami, oceniać to co aktualnie mnie otacza, czy po prostu wyżywać się jaki ten świat jest zły i niesprawiedliwy.      
   Jak widać postanowiłem zrealizować pomysł urodzony w mojej głowie i zamieścić pierwszą notkę ;-)
Poza dziennikarskimi zapędami gram na gitarze akustycznej. Noo, to lekki kolokwializm, staram się po prostu szarpać metalowe koleżanki, by choć na chwilę zapomnieć o szarości codzienności i rutynie jakiej doświadczamy wszyscy na co dzień. 
   Wracając do meritum publikowanego dzisiaj tekstu...  Postaram się z całych sił zamieszczać tutaj posty poruszające wiele spraw związanych z muzyką i nie tylko. Już od teraz postaram się poukładać wiadomości i publikować je w sposób chronologiczny i kategoryzowany. Moje zamiary zapewne przewyższają możliwości, a prezentują się tak:
  • Recenzje muzyczne,
  • Aktualności ze świata muzycznego (bynajmniej plotki),
  • Publikacje autorskich wywiadów z lokalnymi zespołami, czy wschodzącymi gwiazdami, a także wywiady udzielane mi poprzez internet,
  • Dział "Warto posłuchać" - dział na blogu, którego celem będzie zachęcanie do zapoznania się z danym zespołem, czy utworem,
  • Tajniki muzyki - kolejny dział, ten zaś odpowiedzialny będzie za wykładanie przystępnym językiem zarówno teorii muzyki, jak i tajników homerecordingu.
  • Inne, bliżej niesprecyzowane notki, które postaram się dodawać.
   Na razie tylko tyle, a może aż tyle? Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną i będziecie regularnie odwiedzać mojego bloga. Już dziś mogę wam obiecać, że nie zabraknie tutaj humoru, groteski jak i poruszania poważnych spraw. Zapraszam do dołączenia do subskrybowania i komentowania. Kończę więc na dziś...

Pozdrawiam,  do usłyszenia
Sentencja na dziś: Czasem trzeba skoczyć z mostu, by rozpostrzeć skrzydła...

2 komentarze: